O nás

História a prítomnosť

Naša činnosť :

Poistenie, Reality, Úvery, Finančné služby, Servis klienta, Obchodná činnosť,  Kontroling, Stavebná činnosť a iné

Niečo o nás


Spoločnosť Agentúra ŠIPKOVSKÝ s.r.o. vznikla v roku 1992 na rodinnom základe. Od svojho vzniku jej hlavnou činnosťou bola obchodná a sprostredkovateľská činnosť. Postupne podľa okolností a požiadaviek klientov na kvalitu služieb a potreby rozširovala svoje činnosti aj o stavebnú a kultúrno - výchovnú činnosť. Momentálne medzi hlavné činnosti patrí sprostredkovateľská, realitná a  obchodná činnosť.


 Spoločnosť sa po celú svoju históriu, prítomnosť a  pre budúcnosť riadi heslom :

 ,,Spokojný klient je našou prioritou a našou reklamou." 

Je našim cieľom aby klient dostal pod jednou strechou čo najviac. A keď je to v našich silách radi mu pomôžeme aj s našimi partnermi dosiahnuť jeho sny a ciele.  


Bc. Juraj Šipkovský 

Od začiatku mojej aktívnej pracovnej činnosti som robil v niekoľkých pracovných oboroch ako sú hotelierstvo, kontroling, stavebná činnosť a obchodná činnosť.

Moja prax zahrňuje 30. rokov v obchode, 22. rokov v poisťovníctve - od obchodníka až po manažéra agentúry - obchodné zastúpenie, 5 rokov realitný maklér. Taktiež mám niekoľko ročnú prax úverového špecialistu pre bankové inštitúcie a Stavebné sporiteľne.

Počas celého obdobia som absolvoval pravidelné vzdelávanie formou odborných školení, kurzov a pravidelného individuálneho vzdelávania.

Všetky získané skúsenosti a vedomosti vyústili do založenia vlastnej firmy, kde je pre mňa samozrejmosťou individuálny prístup ku každému klientovi, profesionalita, odbornosť, pravdivé informácie, slušnosť a pochopenie.