O nás

História a prítomnosť

Naša činnosť

Niečo o nás

Juraj Šipkovský 

Od začiatku mojej aktívnej pracovnej činnosti som robil v niekoľkých pracovných oboroch ako sú hotelierstvo, kontroling, stavebná činnosť a obchodná činnosť.

Moja prax zahrňuje 28. rokov v obchode, 20. rokov v poisťovníctve - od obchodníka až po manažéra agentúry - obchodné zastúpenie, 3 roky realitný maklér. Taktiež mám niekoľko ročnú prax úverového špecialistu pre bankové inštitúcie a Stavebné sporiteľne.

Počas celého obdobia som absolvoval pravidelné vzdelávanie formou odborných školení, kurzov a pravidelného individuálneho vzdelávania.

Všetky získané skúsenosti a vedomosti vyústili do založenia vlastnej firmy, kde je pre mňa samozrejmosťou individuálny prístup ku každému klientovi, profesionalita, odbornosť, pravdivé informácie, slušnosť a pochopenie. 

 Dana Šipkovská

Obchodníčku pre poisťovňu som začala robiť hneď po strednej škole. Dôvodom prečo som sa rozhodla ísť touto cestou je, že je to zaujímavá činnosť. Človek je stále v kontakte s niekým novým a ma možnosť pomôcť. Otec je a bol pre mňa veľký vzor už od malička. Za tie roky čo pracuje už potrebuje aj pomôcť v niektorých veciach a preto som mu nápomocná.

Moja prax zahrňuje rôzne pozície najčastejšie vyžadujúce prácu s ľuďmi, administratívou, či grafickým dizajnom, ktorý som vyštudovala. Tomuto odboru sa venujem aby som nevyšla z cviku a keďže práca s ľuďmi v role obchodníka je náročná, tak viem pri dizajne zrelaxovať.


Spoločnosť Agentúra ŠIPKOVSKÝ s.r.o. vznikla v roku 1992 na rodinnom základe. Od svojho vzniku jej hlavnou činnosťou bola obchodná a sprostredkovateľská činnosť. Postupne podľa okolností a požiadaviek klientov na kvalitu služieb a potreby rozširovala svoje činnosti aj o stavebnú a kultúrno - výchovnú činnosť. Momentálne medzi hlavné činnosti patrí sprostredkovateľská, realitná,  obchodná,  a grafická činnosť.

 Spoločnosť sa po celú svoju históriu, prítomnosť a  pre budúcnosť riadi heslom :

 ,,Spokojný klient je našou prioritou a našou reklamou." 

Je našim cieľom aby klient dostal pod jednou strechou čo najviac. A keď je to v našich silách radi mu pomôžeme aj s našimi partnermi dosiahnuť jeho sny a ciele.