DOKUMENTY NA STIAHNUTIE A SLUŽBY

AGENTÚRA ŠIPKOVSKÝ S.R.O.

Vyberte si potrebné tlačivo podľa typu škody v UNIQA poisťovni a vyplňte. Po dôkladnom vyplnení hlásenia poistnej udalosti nám prosím daný dokument naskenujte a pošlite na adresu: agenturasipkovsky@gmail.com, alebo ho prineste na najbližšiu pobočku UNIQA. Po obdŕžaní Vášho vyplneného tlačiva na mail agenturasipkovsky@gmail.com Vás budeme kontaktovať. Nezabudnite priložiť telefónny a emailový kontakt na Vás.

Dokumenty môžete stiahnuť tu:

https://skody.uniqa.sk/ 

V prípade záujmu o tlačivá hlásení, ktoré tu nenájdete nás neváhajte kontaktovať.

Archívne dokumenty zaslanie

Nie každý si odkladá Všeobecné poistné podmienky, ktoré dostal k poistnej zmluve, preto Vám ponúkame možnosť si vyžiadať Všeobecné poistné podmienky "VPP" a Zmluvné dojednania "ZD", ktoré sú aktuálne platné v UNIQA poisťovni, a.s. a taktiež platné archívne dokumenty naskenované pre Vašu potrebu. Prosím šetrite naše lesy a netlačte si to zbytočne.
Ak máte záujem o ktorýkoľvek doklad kontaktujte nás agenturasipkovsky@gmail.com

Nezabudnite napísať dôležité údaje: rok uzavretia zmluvy, typ zmluvy, prípadne číslo zmluvy a Vašu požiadavku. Nezabudnite napísať telefónny a mailový kontakt na Vás.

MyUniqa - Vaše zmluvy online 

Portál MyUniqa je pre našich klientov, vďaka ktorému si môžete pozrieť zoznam všetkých aktívnych a už neaktívnych zmlúv, rozsah a limity krytia poistenia a zaplatenosť poistného. Portál poskytuje aj online funkcie.

Zaujalo Vás to? Zaregistrujte sa.
Na zaregistrovanie je potrebné mať k dispozícii číslo jednej aktívnej poistnej zmluvy, dátum narodenia a prístup na e-mail.

https://www.myuniqa.sk

ŠETRÍME VÁŠ ČAS A PENIAZE! 

V prípade zabezpečenia finančného produktu od nás nemusíte chodiť na pobočku poisťovne, do našej kancelárie. Po dohovore je možnosť stretnutia aj u vás alebo na vopred dohodnutom mieste.

V prípade poistnej udalosti, nás môžete kontaktovať. Naše zastúpenie Vám pomôže so spracovaním a kontrolou dokladov pre poisťovňu. Samozrejme u nás odovzdané doklady sú okamžite zasielané do poisťovne.

Tieto služby sú bezplatné.

A ako Vám šetríme peniaze?

  • Jednoducho, čas sú predsa peniaze. 
  • Overujeme doklady na odovzdanie pre poisťovňu
  • Výberom vhodného produkt
  • Prípravou dokladov pred stretnutím
  • Návštevou u Vás
  • Možnosťou okamžitej vinkulácie zmluvy


JURAJ ŠIPKOVSKÝ

0918 604 951